Eskişehir 25°C
Az Bulutlu
Eskişehir
25°C
Az Bulutlu
Cum 25°C
Cts 31°C
Paz 32°C
Pts 30°C
Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig’de yer alan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, kendi sahasında oynadığı Bilecik Belediyespor Kulübü’nü 3-1 yendi.
Tempolu geçen müsabakada Bozüyük Belediye Eğitim ve Spor Kulübü sporcuları rakibine karşı üstünlük göstererek maçı 3-1 kazandı. Müsabakanın ardından Bozüyüklü kızlar galibiyeti taraftarlarıyla kutladı. Maçı izlemeye gelenler arasında Bilecik Valisi Şefik Aygöl yer aldı. Bozüyüklü taraftarlar ise takımını destek vermek için salona akın etti. Polis ekipleri tarafından önlem alınan karşılaşmada tatsızlık yaşanmadı.