Eskişehir 31°C
Açık
Eskişehir
31°C
Açık
Paz 32°C
Pts 30°C
Sal 28°C
Çar 29°C
Edirne’de yapılan Okul Sporları Yıldızlar Grekoromen Güreş Türkiye Grup Müsabakaları’nda Kütahya Belediyespor Kulübü güreşçilerinin 6 sporcu ile katıldığı maçlarda, 2 kategoride final kalarak gümüş madalya kazandı.
Müsabakalarda 44 kiloda İbrahim Sönmez ikinci, 100 kiloda Sait Efe Çelik ikinci olarak oldu. Sporcular, 24-26 Şubat tarihleri arasında Niğde’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Kütahya’yı temsil etmeye hak kazandı.